D arque Lojistik Taşımacılık Dış Ticaret Ltd Şti. faaliyetlerine 2012 yılında hava yolu taşımacılığı ile başlamış olup daha sonra denizyolu ve karayolu operasyonlarını da dahil ederek hizmet alanlarını genişletmiştir.
 • Kuruluş 2012

  Lojistik sektöründe Darque Lojistik Taşımacılık Dış Ticaret Ltd Şti. adıyla 2012 yılında ilk olarak hava yolu taşımacılığı ile başlamıştır.

 • Genişleyen Hizmet Ağı

  Kısa sürede Hava taşımacılığındaki başarılı operasyonları sayesinde sonradan deniz ve karayolu taşımacılığı hizmetlerini de portföyüne eklemiştir.

 • "Centennial Logistics Network" üyeliği

  Darque Lojistik, 160 ülkede 310 yerleşik ofisi bulunan uluslararası network ağı “Centennial Logistics Network” üyeliğine katılmıştır. Bu sayede tüm havalimanı ve deniz limanlarında lojistik operasyonları başarıyla yapabilmektedir.

 • Şubeleşme

  İstanbul, İzmir, Bursa ve Paris olmak üzere şubeleşerek hizmet ağını büyüten Darque Lojistik, kurulduğu günden itibaren müşterilerine ayrıcalıklı servis ve güveni sağlayarak sektöründe lider konumunda bulunan firmaları portföyüne katmıştır.

 • Operasyonel Başarı

  Hava, deniz ve kara taşımacılığında ve özel proje yüklemelerindeki sorunsuz operasyonel planlama sayesinde müşteri referans ve global hizmet ağını genişleterek özellikle zor coğrafyalarda (Orta Asya, Ortadoğu, İran, Irak) başarıyla yönettiği ihracat ve ithalat yüklemeleri ile deneyimini arttırmıştır.

 • Büyüyen ve Güvenen Müşteri Portföyü

  Darque Lojistik; profesyonel ve dinamik saha ekipleri, uzman operasyon yöneticileri sayesinde müşteri ve proje ağını her geçen gün çeşitlendirerek büyümeye devam etmektedir. Şüphesiz bu başarısıyla maliyetlendirmede rekabetçi koşulları müşterilerine sağlamayı da kendisine misyon edinmiştir.

 • IATA üyesi olduk

  DARQUE Logistics artık resmi bir IATA kargo acentesi oldu. Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği havayolu endüstrisi için küresel ticaret birliğidir ve 2019 itibariyle bu derneğe akredite olduk.

Teklif isteyin

Ağımızın bir parçası olun, dünyanın her yerine güvenli ve uygun koşullarla taşımacılık hizmetinden faydalanın.

TEKLİF FORMUNA GİT
l