Diğer Taşımacılık Hizmetleri


Proje Taşımacılığı
Projenin önemi, standart ölçüler dışındaki ağır yüklerin, çıkış noktasından gideceği destinasyona talep edilen ekipmanlar ile sağlıklı şekilde taşımaya dayanmaktadır. Darque Lojistik, sektöründe BT altyapısını ve global network ağını sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda deneyimini yükseltmiştir. Böylece endüstriyel projeler, ısı, güç santralleri, havacılık sektörü alanlarında deneyimli operasyonel gücü ile çözüm odaklı projeler yürütmektedir.

Express Kargo Taşımacılığı
Ekspress kargo taşımacılığında global tüm uçuş destinasyonlarına anlaşmalı olduğu havayolu taşımacılık şirketleri üzerinden ekonomik ve hızlı çözümler sunan Darque Lojistik; Otomotiv ve Havacılık sanayisi için acil, üretim parça bileşeni, offshore projesi, ilaç veya kordon kanı, acil veya kritik zamanlı gönderilerinizde en hızlı ve uygun koşullarda beklentilerinizi karşılamaya yönelik kargo organizasyonları yapmaktadır.

Depolama
Darque Lojistik, gümrüklenerek millileşmiş olan kargoların (genel kargo veya soğuk zincir depolama) teslim adresine veya Serbest Bölgede bulunan depolardan yurtiçi ve yurtdışı teslimatlarda güçlü partnerlerimiz ve tecrübeli personellerimiz ile her zaman yanınızdayız. Kısa yada uzun süreli, ister yurtiçi yada yurtdışı anlaşmalı depolama noktalarımız ile maliyetlendirmede müşterilerine cazip avantajlar sunabilmektedir.

İç Nakliye & Kapı Teslim
Darque Lojistik, sektöründe BT altyapısını ve global network ağını sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda deneyimini yükseltmiştir. Proje taşımacılığında operasyon ve süreç yönetimini optimum planlama ile gerek zaman gerek maliyet noktasında müşterilerine kazanımlar sağlamıştır. Özellikle ağır tonajlı yada endüstriyel kargolar için dünyanın dört bir yanına kargo gönderimlerini başarıyla servis etmektedir.

Charter
Darque Lojistik; Özel uçak kiralama, uçuş ve yol izinleri hizmetlerine ek olarak, profesyonel hava kurye (OBC), yedek parça sevkiyatları için tercih edilen konumdadır. Bu kritik operasyonlar deneyimli ve yetkili personeller tarafından overtime takip edilmektedir. Böylece planlamadan hizmet bitimine kadar Darque Lojistik tüm süreçleri başarıyla yöneterek müşterilerine güven vermektedir.

"Kritik zamanlı ihtiyaçlarınız ne olursa olsun uzman ekibimiz hizmetinizdedir."Proje ve Diğer Taşımacılık hizmetleri

Teklif isteyin

Ağımızın bir parçası olun, dünyanın her yerine güvenli ve uygun koşullarla taşımacılık hizmetinden faydalanın.

TEKLİF FORMUNA GİT
l